Kontaktní formulář

Vaše osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s příslušnými aktuálně platnými a účinnými právními předpisy České republiky a Evropské unie. Více informací naleznete na této stránce.

 

HELIOS Green Ready

Řešení HELIOS Green Ready je určeno těm, kteří potřebují v kratší době implementovat spolehlivý informační systém za přijatelnou cenu. Systém vytváří unikátní základ pro další rozvoj vaší společnosti s možností doplňovat postupně potřebné funkcionality. Je postaven na technologiích představujících špičku ve své oblasti.

KONTAKTUJTE NÁS

Cenově dostupné řešení

HELIOS Green Ready je řešení funkčně shodné s podnikovým informačním systémem HELIOS Green. READY vyjadřuje pouze zrychlenou implementaci vybraných funkcionalit, jejichž standardní rozsah je přednastaven a tak se stává dostupným i pro společnosti, které v daný okamžik chtějí snížit nutnou investici, ale potřebují získat kvalitní systém s možností dalšího růstu.

Kratší doba implementace

HELIOS Green Ready využívá bohatých zkušeností s implementacemi podnikového informačního systému HELIOS Green. Klíčovou úlohu zde sehrává detailní znalost fungování firemních procesů. HELIOS Green Ready je standardizované řešení obsahující výběr nejčastěji implementovaných modulů HELIOS Green s přednastavenými procesy, které umožňují výrazně zkrátit dobu implementace celého systému a tak zároveň snížit i pořizovací náklady. Zůstává přitom zachována možnost systém v budoucnu rozvíjet a rozšiřovat o další moduly z nabídky HELIOS Green či oborových řešení.

Systém poroste s Vámi

HELIOS Green Ready je určen pro dynamicky se rozvíjející společnosti, jejichž výkony a tudíž i požadavky rychle rostou. HELIOS Green Ready lze rozvíjet a rozšiřovat o další oblasti a funkcionality tak, jak se vyvíjí a mění společnost zákazníka. Přínosem tohoto postupu je značná úspora investičních nákladů zákazníka a významná informační podpora pro růst firmy.

Kvalita ověřená referencemi

Prvním zákazníkem, který se rozhodl pro pořízení HELIOS Green Ready, byla společnost Ranger Czech Republic, která je alternativním telekomunikačním operátorem poskytujícím převážně hlasové služby malým a středně velkým firmám na území České republiky, Slovenské republiky a Maďarska. Přestože se jednalo o pilotní projekt systému, podařilo se HELIOS Green Ready naimplementovat během pouhých 26 dní.

Zaujalo vás řešení HELIOS Green Ready?

Chcete se dozvědět více informací?